Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

Uzman, eğitimli ve güleryüzlü insan kaynağını gelişmiş teknoloji ile birleştiren İSDS Güvenlik, hizmet verdiği tüm kişi ile kurumlara özel bir anlayışla yaklaşmaktadır. İSDS, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı güvenlik stratejilerini etkin bir biçimde uygulayarak her geçen gün artan güvenlik ihtiyacına çağdaş çözümler sunmaktadır.

Bu standartlarla İSDS Güvenlik:

Marina ve Limanlar,

Gemiler,

Spor Müsabakaları,

Şahsi Güvenlik,

İnşaat Şantiyeleri,

Ticari İşletmeler,

Fabrikalar,

Konut Alanları,

Havalimanları,

Okullar,

Turistik İşletmeler gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

Read More

Güvenlik Teknolojileri

Güvenlik Teknolojileri

İSDS Güvenlik daha güvenli ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için tüm teknolojik unsurları emrinize sunmaktadır.

Olası güvenlik ihlallerini önceden hesaplayarak riskleri minimalize eden İSDS Güvenlik, kurduğu güçlü partnerliklerle üstün teknolojiyi hizmetinize sunarak huzurunuzu en düşük maliyetle tesis eder.

İSDS Güvenlik, teknolojik çözümleriyle hızlı, etkin ve insan hatalarından arındırılmış kusursuz müdahale için:

Mobil Kamera

Acil Yardım Kulesi

Uzaktan İzleme Alarm Hizmetleri

Smart

Yaka Kamerası

Uzaktan Denetim Kamerası

Güvenlik Kamerası

alanlarında çözüm hizmetleri sunmaktadır.

Read More

Mesleki Eğitim

Mesleki Eğitim

İSDS Güvenlik, güvenlik hizmetlerinde yer alan yeni yöntem ve teknolojilere ayak uyduran personeller yetiştirmek üzere eğitim vermektedir. Güvenlik hizmetlerinde olası risk ve tehditlerin değişkenliği ile paralel olarak verilen hizmetin de güncellenmesi gerektiğine inanan firmamız, eğitim faaliyetlerinin sonunda girilen sınavlarda yüksek başarı ortalaması ile iş bulma oranı yakalamanın da gururunu yaşamaktadır.

İSDS Güvenlik, eğitim faaliyetlerinin sonunda girilen sınavlarda yüksek başarı ortalaması ile iş bulma oranı yakalamanın da gururunu yaşamaktadır.

  • Güvenlik Danışmanlığı ve Güvenlik Denetimi 

Küçük, orta ve büyük ölçekli firma, toplu konut, fabrika ve çok daha fazla tesiste üçüncü bir göz olarak denetim ve gözetim hizmeti veren İSDS Güvenlik;

Risk – Tehdit Analizi

Güvenlik Planı Oluşturulması

Operasyonel Prosedürler ve İş Akış Şemalarının Oluşturulması

Güvenlik Personeli İş Alım Süreci Danışmanlığı

Güvenlik Ekipman Operatörü Seçimi

Lojistik ve Satın Alma Süreçlerinin Koordinasyonu

Güvenlik Bülteni Oluşturulması

başlıklarında hizmet vermektedir.

Read More

Profesyonel Atış Eğitimleri

Profesyonel Atış Eğitimleri

İSDS Güvenlik’in deneyimli eğitmenleri nezaretinde, 7.65 mm ,9 mm ve kısa 9 mm çaplarındaki silahlar ile 3 farklı çapta atış eğitimi verilmektedir. Eğitimler Türkiye’deki tek açık poligonda gerçekleştirilmektedir.

Read More

Yangın ve Acil Durum Eğitim Hizmetleri

Yangın ve Acil Durum Eğitim Hizmetleri

 Yangın tehdidi ile mücadele konusunda da AR-GE ve ÜR-GE’ye yatırım yaparak özel itfaiye hizmeti sunan İSDS Güvenlik;

İtfaiye ve İlk Müdahale Hizmeti

Yangın Mühendisliği ve Yangın Risk Danışmanlığı

Yangın Danışmanlığı

Konularında hizmet vermektedir.

 

Read More

Destek Personel İstihdamı

Destek Personel İstihdamı

İSDS Güvenlik insan kaynağının değerini bilerek bu alana yaptığı yatırımı her geçen gün arttırmakta ve bilgi havuzu oluşturmaktadır. İSDS, elde ettiği deneyimli, uzman ve eğitimli personel havuzundan ihtiyacınıza yönelik personeli sizin için en kısa sürede bulmaktadır.

Read More

Ücretsiz Risk Analizi

Ücretsiz Risk Analizi

Global güvenlik sektöründeki uzmanlık ve deneyimimizle optimum çözümler üretilmekte ve müşterilerimizin, güvenlik risklerini minimuma indirecek sistemler tarafımızca oluşturulmaktadır.

Güvenlik risklerinin, bu risklerin ölçeklerinin ve tedbir alınması gereken alanların belirlenmesi süreci güvenlik risk analizi konusunun temel unsurlarıdır. Güvenliğe olan bireysel ve toplumsal ihtiyaçlar arttıkça özel güvenlik hizmetlerinde meydana gelebilecek aksaklık ve saldırılara karşı duyarlılığımız da artmaktadır. Korunan maddi değerlere yönelik saldırılar ciddi miktarda para, zaman, prestij ve gizli veya değerli bilgi kaybına sebep olabilirler. Manevi değerler açısından ise bu saldırıların toplu iş ve toplu yaşam gibi doğrudan yaşamı etkileyen sistemlere yöneltilmesi durumunda kayıp, insan sağlığı ve hatta insan hayatı dahi olabilir.
Bu nedenle ISDS Güvenlik Ltd. Şti. tarafından benimsenen ilkeler gereğince; “özel güvenlik hizmetinin teminine yönelik çabalar tükenmemesi gereken ve sürekli iyileştirmeler ile güncel tutulması gerekli bir faaliyet olmalıdır.”

Risk Analizi Nedir: Stratejik kararlarda ele alınan değişken ile ilgili olan riskin ayrıntılı bir biçimde anlaşılmasını sağlayan metotların bütünüdür. Başka bir deyimle, ilgi duyulan değişkene ilişkin öngörü, olasılık dağılımı şeklinde ortaya konur.

Yukarıda da belirtildiği gibi;
Güvenlik risklerinin, bu risklerin ölçeklerinin ve tedbir alınması gereken alanların belirlenmesi sürecidir.
Risk analizinde, riskler belirlenirken mevcut değerler tek tek göz önünde bulundurulur ve her bir değerin içinde bulunduğu tehditler belirlenir. Bunun yanında, halihazırda mevcut olan karşı önlemler incelenir. Bir sonraki safhada, ortaya konulmuş olan değer, açıklık, tehdit ve karşı önlemlerinin değerlendirilmesi işlemi yapılır. Değerlendirilmiş değer, açıklık, tehdit ve karşı önlem değerleri girdi olarak alınıp, matematiksel ve mantıksal yöntemler kullanılarak risk değeri bulunur. Son aşama ise risk-değer eşleştirmesi olarak anılır.

Read More
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz ?
Merhaba,
portfolio-09 ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?